Skontaktuj się z nami

Uwielbiamy otrzymywać wiadomości od kotków i ich ludzkich przyjaciół. Jeśli masz jakieś opinie lub sugestie dotyczące naszych produktów, miauknij do nas, korzystając z poniższego formularza.

Dane osobowe przesłane za pośrednictwem tego formularza będą przechowywane wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana pytanie lub komentarz i nie będą wykorzystywane do celów marketingowych. Prosimy o zapoznanie się z naszym Oświadczeniem o Ochronie Danych, które informuje o przetwarzaniu Pani/Pana danych osobowych.

Chcielibyśmy w dalszym ciągu na bieżąco informować Ciebie i Twojego kota/kotka o wszystkich ekscytujących promocjach i nowych produktach Dreamies® oraz innych spółek Grupy Mars, które naszym zdaniem mogą Cię zainteresować. Jeśli chcesz być na bieżąco informowany w ten sposób i masz ukończone 16 lat, zaznacz informacje, które chcesz otrzymywać, klikając poniższe pola:

Proszę wyrazić zgodę
Proszę wyrazić zgodę

Jestem świadomy/a, że mogę wycofać powyższą zgodę w każdym czasie i że jej wycofanie nie ma wpływu na informacje marketingowe, które zostały przesłane przed jej wycofaniem.

Aby przesłać formularz, musisz mieć ukończone 16 lat.

Zgoda na pliki cookies